W związku z trwającymi pracami nad rozbudową stroną internetową Rzozow.pl, zwracamy się z wielką prośbą do mieszkańców o przesyłanie materiałów, które mogły by być przydatne... Zobacz

„Spotkanie z Absolwentem” w SP Rzozów

We czwartek, 13 grudnia, uczniów Szkoły Podstawowej w Rzozowie odwiedził Dariusz Trela – jej absolwent, najlepszy bramkarz Ekstraklasy według klasyfikacji „Super Expresu”, obecnie zawodnik klubu „Piast” Gliwice. Swoją karierę sportową zaczynał w TKS „Skawinka” Skawina, następnie grał w Wiśle Kraków.


Z tego ostaniego klubu był wypożyczany do: LKS Nieciecza, IKS Olkusz oraz Okocimski KS Brzesko. W 2011 roku przeniósł się do „Piasta” Gliwice, gdzie obecnie trenuje. Podczas spotkania Dariusz Trela obejrzał prezentację multimedialną o swoich sukcesach oraz na temat klubu „Piast” Gliwice, by następnie cierpliwie odpowiać na wiele zadawanych pytań. W tej części nie zabrakło wspomnień o czasach spędzonych w szkole i rozdawania gadżetów klubowych. Na zakończenie uczniowie życzyli swojemu starszemu „koledze” wielu sukcesów sportowych.

źródło: um.skawina.net

 

Pogoda w Rzozowie

Logo Rzozowa

logo Rzozowa

Rzozów na facebooku