W związku z trwającymi pracami nad rozbudową stroną internetową Rzozow.pl, zwracamy się z wielką prośbą do mieszkańców o przesyłanie materiałów, które mogły by być przydatne... Zobacz

Zamknięcie przejazdu kolejowego

Zamknięcie przejazdu kolejowego w Rzozowie – komunikat Urzędu Miasta i Gminy Skawina

Urząd Miasta i Gminy w Skawinie informuje, iż w dniach 25 maja (godz. 7:00) – 29 maja (godz. 19:00) 2015 r. nastąpi zamknięcie przejazdu kolejowego w miejscowości Rzozów w ciągu drogi wojewódzkiej nr 953 związane z realizacją remontu. Wszelkie szczegółowe informacje publikujemy poniżej.

 

Inwestycja ta prowadzona będzie przez PKP PLK S.A. Zakład Linii Kolejowych w Nowym Sączu w ramach zadania pn.: „Remont przejazdu kolejowego w km 2,558 na linii 97 Skawina – Żywiec w m. Rzozów”.

W związku z powyższym linie aglomeracyjne nr 213, 263 oraz 273 komunikacji zbiorowej zostaną skierowane na trasę objazdową bez zmian (po trasie objazdowej remontowanego mostu), a następnie ulicą Piłsudskiego w kierunku Borku Szlacheckiego; w Borku Szlacheckim w lewo na drogę powiatową nr 1939K do drogi wojewódzkiej nr 953 w Rzozowie, gdzie powrócą na stałe trasy. 

Linie na trasie objazdowej nie będą obsługiwać dodatkowych przystanków za wyjątkiem przystanku „Skawina Zachodnia”.  Z uwagi na objazd w w/w terminie nie będą czynne przystanki Skawina Koncentraty, Rzozów Baseny oraz Rzozów I. Dodatkowe informacje również na stronie internetowej MPK S.A. w Krakowie: KLIKNIJ TUTAJ.

Przepraszamy Państwa za wszelkie utrudnienia i niedogodności związane z realizacją niniejszej inwestycji!

Źródło: IGK / UMiG Skawina

 

Pogoda w Rzozowie

Logo Rzozowa

logo Rzozowa

Rzozów na facebooku